Kurumsal

Kurumsal

İstanbul'un Tüm Semtlerine 40 Yakın Servis Noktamız İle Aynı Gün Servis İmkanı

Teknolojinin gelişimi ile birlikte günlük hayatımız da kullandığımız bir çok ürünler de cihazlar da makineler de gelişime uğramışlardır. Bu ürünlerden biri ise televizyonlardır. Philips marka televizyonlar günlük yaşamımız da en çok aktif bir şekil de kullandığımız cihazlardan biri olmuştur ve herkesin bütçesine uyabilecek şekil de çeşitli özellikler de üretilmişlerdir. Bu tip cihazlar kullanım açısından en çok yaygın olan cihazlardır. Ve belli bir süreden sonra bozulma arıza meydana getirme bazı ana parçaların yanması bozulması durumun da hasarlar meydana getirmektedir.

Böyle durum ile karşı karşıya kalmanız durumun da her hangi bir teknik servisten destek almanız çok önemlidir. Zira elektik akımı ile aktif bir şekil de çalışan bir cihaza sizlerin müdahale etmesi durumun da ortaya çok daha kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Bizler kazasker yetkili philips servisi olarak sizlere çok daha kaliteli hizmetler sunmak adına teknolojiyi en yakından takip ediyor ve her yenilikçi ürünlere parçalara cihazlara büyük bir hakimiyetle bilgiler kazanmaktayız. Sizlere aktif bir şekil de hizmet vermek adına 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön plan da tutuyoruz ve sunmuş olduğumuz her hizmette % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Almış olduğunuz bu teknik servis hizmetin de 1 yıl işçilik ve aynı zaman da orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

Bizlere internet sitemiz üzerinden ve ya dilerseniz de telefon numaramız aracılığı ile çağrı merkezimize kolay ve hızlı bir şekil de bağlanarak irtibat kurabilirsiniz. Sizlerin philips marka televizyonlarının her türlü bakımını onarımını tamiratını yapmaktayız.

Genel Merkez

Turgut Reis Fatih Blv. No:219/B
Sultanbeyli/İstanbul

1.Çağrı Merkezi

0542 498 98 59

2.Çağrı Merkezi

0542 498 98 59

shape shape shape shape
SERVİSİ ARA
WHATSAPP